Za kilkanaście dni minie kolejna (już piąta) rocznica wydania pierwszego Iphone’a. Nie będzie przesady w tym, że telefon… przepraszam, smartfon z jabłkiem zrewolucjonizował rynek i odmienił życie milionów ludzi. Teraz na piątą rocznicę przyszedł czas na piątą odsłonę Iphone’a. Mimo, że smartfon nie miałjeszcze swojej oficjalnej prezentacji, Chińczycy już chwalą się zdjęciami Iphone’a 5. Czy można im wierzyć?

Ja się okazało Chińczycy znowu wypuścili podróbkę i chociaż publikowane zdjęcia wyglądają bardzo realnie, nie są prawdziwe. Na zdjęciach rzekomego Iphone’a widać logo AT&T, co już daje do myślenia. Mimo, że zdjęcia wyglądają bardzo dobrze, to jak się okazuje są jedynie wyrenderowaną twórczością jednego z chińskich grafików.

Daliście się nabrać? Bo ja w pierwszej chwili uwierzyłem, że Chińczycy naprawdę mają nowe jabłuszko.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj