Jeśli jesteś na bieżąco z nowinkami w świecie elektroniki, na pewno o uszy obiła Ci się informacja na temat nowego smartfonu znanej i lubianej marki Samsung. Galaxy S6 bo o nim mowa, już wkrótce będzie miał swoją światową premierę, którą szacuje się na 1 marca br. To właśnie wtedy odbywać się będą tegoroczne Mobile World Congress. Zanim jednak do tego dojdzie (a niektórzy umierają z ciekawości, choć pozostało jedynie kilka dni do tej daty) Samsung jeszcze bardziej intryguje i ciekawi ujawniając kilka informacji dotyczących tego nowego modelu. W ramach świeżych aktualności i my decydujemy się na przyjrzenie się tym ciekawostkom, tym samym z jeszcze większym zaciekawieniem wyczekując premiery Galaxy S6.

 

Z nowości na pewno jest to, że Samsung Galaxy S6 dostanie będzie modelem o subtelnie zakrzywionym i pozbawionym odblasków ekranie. Producenci twierdzą, że nie znajdzie się tam o dziwo plastik – co zdecydowanie podkręca zainteresowanie tym produktem. Tym bardziej, jeśli przypomnimy sobie Galaxy S5, który delikatnie mówiąc od plastiku nie stronił, co niestety nie zostało przyjęte oklaskami przez konsumentów. Samsung jako firma ucząca się na błędach i dążąca do doskonałości wzięła sobie to do serca i ponoć właśnie „szóstka” ma być wspaniałym przykładem jak najlepszego wykorzystania materiałów. Zobaczymy już wkrótce jak to będzie się miało w praktyce.

 

Czy sprosta oczekiwaniom?

Metal się nie sprawdził, plastik również – czym teraz Samsung nas zaskoczy i czy nowa obudowa przyjmie się w praktyce. Nie pozostaje nic tylko czekać na wyjście na światło dzienne nowego modelu aparatu. Miejmy nadzieję, że sprosta oczekiwaniom, które jakby nie patrzeć – małe nie są.. Presja jest ogromna. Wszyscy oczekują, że nowy smart będzie idealny nie tylko pod względem technicznym, ale także tym estetycznym. Taka fuzja ma zadowolić więc każdego – od eleganckiej Pani po każdego „gadżeciarza”. Czekając na premierę Samsunga Galaxy S6 możemy się tylko zastanawiać jak to będzie wyglądać. Całe szczęście zostało już tylko (aż) kilka dni.

 

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj