Na rynku kart graficznych nieczęsto pojawiają się nowi gracze, dlatego wejście na polski rynek firmy Club3D jest sporym wydarzeniem. Dotychczas firma była mało znana na naszym rynku, z racji braku oficjalnego dystrybutora. Teraz europejski producent pojawia się również w Polsce za sprawą firmy eXtremeMem, która została oficjalnym dystrybutorem produktów Club3D.

W ofercie firmy znajdziemy między innymi zasilacze komputerowe, tunery TV, akcesoria, ale zdecydowanie najciekawsze są karty graficzne. Producent ma w swojej ofercie zarówno układy NVidii jak i AMD, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Karty dostępne są w czterech seriach; royalQueen z niereferencyjnym chłodzeniem CoolStream, royalKing również z ulepszonym chłodzeniem i podwyższonymi zegarami, royalAce, czyli karty ekstremalne i seria Joker, czyli modele z edycji limitowanych.

Club3D oferuje pełen przekrój modeli w różnych cenach, których wykaz możemy zobaczyć poniżej:

 Źródło: Club3D

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj