Informacje prasowe

Civilization V za darmo, ale pod pewnym warunkiem…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Korzystając z dystrybucji cyfrowej w muve digital, kupujący zapewnia sobie nie tylko wspaniałe bonusy (Civilization V oraz zestaw Elite Soldier Pack), ale także najniższą cenę 114,99 zł (cena sugerowana pudełka to 139,99 zł) i możliwość grania już w dniu premiery, bez wychodzenia do sklepu.

XCOM: Enemy Unknown to kolejne wcielenie klasycznej strategii z 1993 roku, wydanej przez nagradzanych twórców Civilization. Uważana za jedną z najlepszych gier jakie zostały kiedykolwiek stworzone, została przeobrażona i zaadaptowana do obecnych platform przez ekspertów z Firaxis Games.  XCOM: Enemy Unknown przedstawi historię nowej inwazji, której czoło będzie musiał stawić gracz. Pomoże mu w tym zdobywanie technologii obcych, oraz intuicyjny system kierowania drużyną, umożliwiający efektywną walkę nawet z największym zagrożeniem.

Sid Meier’s Civilization V jest piątą częścią wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych, uznawanych za jedne z najlepszych gier wszechczasów. Gracze walczą o tytuł władcy świata poprzez dowodzenie cywilizacją od momentu jej powstania aż do ery kosmicznej, walcząc w wojnach, prowadząc działania dyplomatyczne, odkrywając nowe technologie, rywalizując z największymi dowódcami w historii i budując najpotężniejsze imperium znane ludzkości.

Zamówienia przedpremierowe może składać w sklepie muve digital, który znajduje się pod adresem http://digital.muve.pl . Gra dostępna będzie w polskiej i angielskiej wersji językowej, w cenie 114.99 zł. Premiera planowana jest na 12 października tego roku.

1 2

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj