Nvidia producent kart graficznych z serii GeForce wypuścił właśnie na rynek oprogramowanie GeForce Experience Closed Beta. Nowa aplikacja ma znacznie ułatwić zadanie graczom, którzy niezbyt znają się na sprzęcie, a chcieliby pograć płynnie przy sensownych detalach.

GeForce Experience jest aplikacją, która automatycznie dopasowuje ustawienia graficzne danej gry do możliwości sprzętowych komputera. Może to być bardzo pomocne użytkownikom, którzy nie wiedzą jaki mają sprzęt i mają problem z przycinaniem się gier lub grają na bardzo zaniżonych detalach. Najciekawszą cechą tego programu jest zbieranie informacji i umieszczanie ich w chmurze, dzięki czemu system może zebrać dane od milionów graczy, a tym samym jak najlepiej ustawić detale.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj