Firma Kingston ma zamiar wprowadzić na rynek pendrive o największej pojemności na świecie czyli 1TB oraz zgodność z USB 3.0. Urządzenie ma się wyróżniać metalową obudową ze stopu cynku i zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku.

Ta pamięć flash od Kingstona posiada certyfikat SuperSpeed przy czym oferuje transfer danych odczytu na poziomie 240 Mb/s oraz zapisu 160 Mb/s co pozwoli na szybkie przesyłanie nawet filmów HD a przy swojej wspomnianej już wcześniej pojemności 1TB czyni to urządzenie prywatnym kieszonkowym dyskiem który pomieści wiele danych. Dodatkowo otrzymujemy uchwyt na smycz oraz odporność na wstrząsy. Pendrive na rynku ma się ukazać w pierwszym kwartale tego roku. Jeżeli nie chcecie czekać, dostępna jest już do kupienia wersja o pojemności 512 GB. Na pamięć przysługuje 5-letnia gwarancja.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj