Panasonic jest na rynku od bardzo dawno ale nie często o nim słychać, jak widać ma się to zmienić a producent postanawia wyjść z ukrycia i wkroczyć z pełną parą na rynek urządzeń mobilnych ale nie tylko.

Producent wyposażył tablet w ekran o przekątnej 20″ przy wspomnianej niesamowitej rozdzielczości 4K, przy czym zagęszczenie pikseli ma wynosić 230 ppi. W środku znajdziemy Intel Core i5 3427U o taktowaniu 1.8 Ghz, 4GB pamięci RAM oraz dysk SSD 128GB, za grafikę odpowiadać będzie jak na razie nieznany układ graficzny Nvidia Geforce. Całością zarządza system operacyjny Windows 8 Pro. Standardowo otrzymamy już łączności Wi-Fi, Bluetooth oraz złącza USB i czytnik kart pamięci. W sklepach ma się pojawić pod koniec tego roku. Producent nie ukrywa że tablet kieruje ku klientom biznesowym ale kto w domu by nie chciał mieć takiego cacka? Dodatkowo producent zaprezentował również telewizor OLED 56″ i rozdzielczości 4K.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj