Najbardziej rzetelny bukmacher w Polsce - Mostbet logowanie! Świetne bonusy, aplikacja mobilna w języku polskim, gratis dla nowych graczy i wiele więcej.
Laptopy

Asus R500VD-SX615H – wydajność w dobrej cenie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Sieć sklepów Alsen wprowadziła  do swojej oferty notebooka, który charakteryzuje się bardzo dobrą proporcją wydajności do ceny. Mocna karta graficzna na pokładzie, a także energooszczędny procesor sprawiają, że laptop jest nie tylko bardzo dobry do multimediów, lecz także do codziennej pracy, czy nauki.

 

Wnętrze

Asus R500VD-SX615H, którego tak jak wcześniej wspominaliśmy sieć Alsen wprowadziła jako pierwsza w Polsce posiada procesor firmy Intel, znany w kręgu IT model i3-3110M pracujący z częstotliwością taktowania 2,4GHz. Zapewnia on bardzo dobrą wydajność, a także oszczędzanie energii, które sprawia, że praca na zasilaniu bateryjnym znacznie się wydłuży, a my będziemy mogli korzystać z laptopa bez kabla i obaw, że za chwilę notebook się wyłączy.

Sprzęt posiada zamontowane 4GB pamięci RAM typu DDR3 1600MHz. Jest to optymalna ilość pamięci. W przyszłości, kiedy nie będzie ona wystarczała istnieje możliwość rozbudowania do 8GB.

Dużym atutem laptopa jest mocna karta graficzna firmy Nvidia, model GeForce 610M z 2GB DDR3 na pokładzie. Tak dobry sprzęt sprawi, że rozrywka z multimediami będzie stała na najwyższym poziomie, a my będziemy mogli cieszyć się jakością HD.

Za magazynowanie naszych danych odpowiada dysk o pojemności 500GB. Taka ilość miejsca bez obaw wystarczy na bardzo dużą ilość zdjęć, filmów, muzyki, czy dokumentów.

Producent, firma Asus zainstalowała w notebooku 3 porty USB 2.0, oraz jeden, nowoczesny USB 3.0. Za komunikację z Internetem odpowiada oczywiście LAN, WiFi 802.11 b/g/n, oraz Bluetooth. Jeśli chcemy porozmawiać przez komunikatory, pomoże nam w tym kamerka 0.3Mpix. Do komputera podłączymy także większość standardów kart multimedialnych. Za dźwięk odpowiadają głośniki Altec Lansing.

R500VD-SX615H posiada zainstalowany, gotowy do pracy system firmy Microsoft – Windows 8.

Asus na zewnątrz

Sprzęt ten jest bardzo dobrze zaprojektowany. Jeśli chodzi o jakość materiałów z których wykonana jest obudowa, stoją one na bardzo wysokim poziomie. Błyszcząca matryca 15,6” LED-backlit TFT LCD pracująca z rozdzielczością 1366 x 768 sprawia, że wyświetlany obraz jest bardzo czytelny, dokładny i prezentowany w bardzo dobrej jakości. Jeśli chcielibyśmy odtwarzać obraz z notebooka na innym sprzęcie, istnieje taka możliwość dzięki portom HDMI oraz D-Sub (VGA 15-PIN)

 

Podsumowując

Asus R500VD-SX615H to bardzo dobry sprzęt. Wysoka wydajność, która idzie w parze z dobrą ceną sprawiają, że jest to laptop godny uwagi. Notebook jest dostępny w sieci sklepów Alsen na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem sklepu internetowego, link:

 

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

1 komentarz

  1. Naturalny Reply

    Kupiłem Lenovo i żałuję :((( Wymieni ktoś na Asusa? 😛

Skomentuj