Jakiś czas temu w newsach o Nexusie 4 pojawiła się informacja, że urządzenie będzie dostępne w bardzo przystępnej cenie, ponieważ za wersję 8GB trzeba będzie zapłacić 299dolarów, a za wersję 16GB 349dolarów. Okazuje się jednak, że taka oferta nie będzie dostępna dla wszystkich, a Ci, którzy wybrani nie zostali, będą musieli zapłacić dwa razy więcej.

Oferta Google Play dot. Nexusa 4 dostępna będzie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Niemczech i Australii, inni zaś objęci są ofertą LG. No i właśnie tutaj pojawia się problem, ponieważ LG życzy sobie za urządzenie aż 770 dolarów.

Cena zaproponowana przez LG jest na tyle absurdalna, że profil facebookowy firmy jest zalewany przez internautów setkami nieprzychylnych komentarzy. Niestety niewiele wskazuje na to, że koncern zmieni cenę urządzenia na bardziej przyziemną, żeby nie powiedzieć uczciwą, jak jest w przypadku Google Play.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj