Logo E3Dzisiejszy dzień targów E3 był równie emocjonujący co wczorajszy. Dzisiaj było mniej sprzętu a więcej grania, a było w co grać. Wśród dzisiejszych zapowiedzi były takie tytuły jak Hitman, Tony Hawk czy Assasins Creed. Jaki tytuł wywołał największe emocje? Jaka gra była najbardziej oczekiwana?

Wśród dzisiejszych prezentacji chyba największe emocje wywołały prezentacje Assasins Creed III i Hitman: Rozgrzeszenie. Tytuły z tych serii od lat cieszą się bowiem dużym zainteresowaniem. Nieco cichsza i według mnie mało oczekiwana była prezentacja Tony Hawk’s Pro Skater HD. Chociaż seria nieco podupadła to wciąż nie ma lepszej gry dla deskorolkarzy.

Dobre wrażenie zrobił również nowy silnik Luminous, którego demo zapiera dech w piersiach.  Czy nowy silnik przyniesie rewolucję? Tego nie wiem, ale z pewnością jest na co popatrzeć.

Podsumowując dzisiejszy dzień nie był tak emocjonujący jak wczorajszy, ale zobaczymy co przyniesie nam czwartek dlatego też zapraszam na jutrzejszą krótką relację i nieco obszerniejszą w piątkowy wieczór (oczywiście po meczu ;)).

 

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj