W dużej części kraju za oknem sypie śnieg, w radiu grają „Last Christmas”, a na HighLabie rozpoczyna się konkurs. Tak, nie mogliśmy zostawić Was bez prezentów dlatego wraz ze sklepem HardwareStorm i firmą LC-POWER przygotowaliśmy specjalny konkurs świąteczny. Zasady są proste, a nagrody ciekawe. Jesteście gotowi na przyjście jeszcze jednego Mikołaja?

Ostatnio na naszym portalu pojawiły się dwie recenzje produktów LC-POWER. Nagrody też będą dwie, a żeby je zdobyć trzeba wykonać dwa proste zadania. Jak już pewnie się domyślacie musicie je wykonać do drugiego dnia świąt, a wszystko to wiecie z drugiego akapitu artykułu konkursowego ;).

Ale dość już tych dwójek i czas przejść do konkretów. Czas przedstawić nasze nagrody… tzn prezenty :D.

 • Zasilacz LC-POWER Gold Series 600W
 • Chłodzenie LC-POWER Cosmo Cool CC-95

Prawda że fajne? No dobra, ale co to byłby za konkurs bez żadnych zadań do wykonania. Dlatego też, aby wziąć udział w konkursie musicie wykonać następujące zadania:

 1. Polubić facebookowe strony HighLab.pl i HS.pl
 2. Odpowiedzieć na pytanie:  Jaki produkt firmy LC-POWER chciałbyś/łabyś dostać na święta i dlaczego?

Linki do zadań konkursowych:

Tu odpowiadamy na pytanie otwarte: Odpowiedzi na pytanie otwarte

Tu klikamy lubię to: HighLab na FB i HardwareStorm na FB

Pytania jak widać są bardzo łatwe i przyjemne. Na koniec nuta formalności czyli regulamin konkursu, którego akceptacja jest warunkiem uczestnictwa w konkursie 😉

 1. Konkurs organizowany jest przez portal HighLab.pl i firmę HardwareStorm i trwa od 19 Grudnia 2012 roku do 26 grudnia 2012 roku włącznie.
 2. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 31 Grudnia 2012 roku na portalu HighLab.pl i PCSH.pl
 3. Nagrody otrzymają dwie osoby, które polubią facebookowe strony serwisu HighLab.pl, HardwareStrom, a także zaprezentują najlepsze odpowiedzi na pytania konkursowe.
 4. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy serwisu PCSH.pl z wyjątkiem osób z redakcji serwisu, ich rodzin oraz pracowników firmy HardwareStorm. Udział w konkursie mogą wziąć jedynie zarejestrowani Użytkownicy, posiadający polskie obywatelstwo i ukończony 18 rok życia (lub posiadają zgodę prawnych opiekunów).
 5. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Jeśli Administracja wykryje, że konto zostało założone wyłącznie w celu wysłania kolejnego zgłoszenia, użytkownik zostanie wyłączony z konkursu, a multikonto zostanie zablokowane.
 6. Nagrody zostaną wysłane tylko i wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na koszt organizatora w ciągu 14 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników.
 7. Zwycięzcy zostaną wybrani przez komisję złożoną z członków ekipy portalu HighLab.pl i HardwareStorm
 8. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a zwłaszcza na ekwiwalent pieniężny.
 9. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na zbieranie i przechowywanie swoich danych przez forum oraz sponsorów do czasu rozstrzygnięcia konkursu.
 10. W przypadku zbyt małej liczby chętnych, redakcja serwisu HighLab.pl zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu trwania konkursu lub przesunięcia jego terminu.
 11. W przypadkach niewymienionych przez regulamin decydować będzie komisja konkursu w składzie redakcji portalu HighLab.pl.
 12. Konkurs nie jest grą losową i nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.
 13. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację w/w warunków oraz zgodę na opublikowanie nazwisk, pseudonimów zwycięzców na forum i portalu HighLab.pl oraz profilach Facebookowych organizatorów.