Highlab.pl jest jednym z czołowych serwisów o tematyce komputerowo-technologicznej. Naszym głównym profilem działania jest publikowanie testów najnowszego sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz serwowania ciekawych informacji ze świata.

Serwis HighLab.pl powstał w czerwcu 2012 roku i od samego początku zbierał dobre opinie wśród użytkowników największych for internetowych w Polsce. Od początku istnienia portal odwiedziło ponad 10 tys. unikalnych użytkowników generując ponad 40 tys. wyświetleń. Obecnie nasz portal odwiedza ok. 3,5 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie, co przekłada się na ponad 8 tysięcy wyświetleń miesięcznie.

Dzięki nawiązaniu współpracy z wieloma producentami sprzętu i oprogramowania komputerowego, na łamach serwisu przynajmniej raz w tygodniu pojawiają się wnikliwe testy i recenzje sprzętu i oprogramowania komputerowego. Każdy test czy recenzja powstaje na podstawie dokładnych, wielogodzinnych testów, przeprowadzonych zgodnie z surowymi standardami.

Użytkownikami serwisu są głównie ludzie młodzi, interesujący się nowymi technologiami, sprzętem komputerowym i gadżetami. Ponad połowa wszystkich użytkowników do Nas wraca, a dwie trzecie z nich czyta więcej niż jeden artykuł podczas odwiedzin strony.