Podkręć się z GIGABYTE i zdobądź płytę główną GIGABYTE GA-Z77X-UP7!

0
Posted 10 września 2012 by shpyo in Aktualności

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich fanów overclockingu na drugą już edycję konkursu podkręcania GIGABYTE Classic Challenge II, który zostanie przeprowadzony na portalu HWBOT.org. 

Konkurs rozpoczął się pierwszego września i potrwa do końca miesiąca, czyli do 30.09.2012. Zawody podzielono na dwa etapy, oparte na klasycznych benchmarkach 3DMark01 oraz SuperPi 32M. Overclocker, który zdobędzie największą liczbę punktów łącznie w obydwu konkurencjach zgarnie niesamowitą płytę główną GIGBAYTE Z77X-UP7! Zwycięzca drugiego miejsca otrzyma zaś GIGABYTE GA-Z77X-UP5 TH. Dodatkowo, jednemu spośród uczestników konkursu, którzy umieszczą na portalu HWBOT.org największą liczbę publikacji konkursowych zostanie przyznana płyta główna GIGABYTE GA-Z77X-UP7. Nie czekaj, dołącz do konkursu już teraz!

 

Zasady GIGABYTE Classic Challenge II

Etap 1: 3DMark 01

Zadaniem overclockerów będzie zdobycie jak najwyższej liczby punktów, przy założeniu, że częstotliwość CPU będzie ograniczona do 5 GHz oraz test Nature 3DMark 01 ustawiony na maksymalnie 1340 klatek na sekundę.

 

Etap 2: SuperPi 32M

Chodzi o uzyskanie jak najlepszego wyniku w teście Super Pi 32M, bez innych dodatkowych wymogów. Prosto i bez zbędnych utrudnień.

 

Ograniczenia:

Platformę do podkręcania może stanowić dowolna płyta główna GIGABYTE na chipsecie Z77.

Uczestnicy konkursu powinni publikować swoje wyniki używając oficjalnego tła konkursowego. Zrzuty ekranu biorące udział w weryfikacji powinny zawierać: wyniki 3DMark01/SuperPI 32M, CPU-Z (zakładki CPU/MEM/Mainboard). W zgłoszeniu konkursowym wymagane jest również umieszczenie zdjęcia platformy, na której uzyskany został wynik.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę konkursu na portal HWBOT.org:

http://hwbot.org/competition/gbt_classic_challenge_2

 

 

Nagroda główna: GIGABYTE Z77X-UP7

Płyta główna Z77X-UP7 to flagowy model GIGABYTE na chipsecie Z77. Został zaprojektowany specjalnie do ekstremalnego overclockingu oraz przekraczania wszelkich barier wydajności. Jest to płyta główna, na której pobito rekord świata w podkręcaniu procesora Intel® Core™ i7 do wartości 7.102GHz! Chcesz również zostać mistrzem? Wyposaż się w mistrzowski sprzęt od GIGABYTE!

 

Nagroda za 2gie miejsce: GIGABYTE Z77X-UP5 TH

Model GIGABYTE Z77X-UP5 TH to połączenie najwyższej jakości wykonania z rewelacyjną konfiguracją sprzętową. Płytę wyposażono w technologię Ultra Durable 5 oraz aż dwa porty Thunderbolt za pomocą których można podłączyć do 12 urządzeń oraz 3 monitory jednocześnie!

 

 

Most Submissions Prize: GIGABYTE Z77X-UP7


About the Author

shpyo


0 odpowiedziSkomentuj jako pierwszy


Dodaj odpowiedź


(wymagane)